Vodafone’dan Beşiktaşlılara Özel Tarife

Büyük Beşiktaş taraftarı Vodafone’a geliyor, tarifelerinin üzerine aldıkları destek paketleriyle Vodafone KaraKartal’a katılıyor. Siz de katılın, Beşiktaş’a bir gün değil, her gün destek olun!

Vodafone KaraKartal projesi ile Beşiktaşlı abonelere, tarifeye ek aylık bir ücretle, hem takımlarına destek olma hem de takım ve teknik direktörle yemek yeme, antrenman ziyareti gibi deneyimlerden ve çeşitli ayrıcalıklardan yararlanma fırsatı sunulacak.

Beşiktaşlı taraftarlar, Vodafone portföyünden diledikleri bir tarifeyi seçip, aylık ödeyecekleri ek bir ücretle Vodafone KaraKartal’a katılabilecek. Ek ücret için aylık 1 TL Destek Paketi, 3 TL Destek Paketi ve 5 TL Destek Paketi seçeneklerinden birini tercih edebilen abone, aktif üye olduğu süre boyunca ödeyeceği bu ücretle takımına destek olacak.

Vodafone KaraKartal Abone Sayısı

Geçtiğimiz yıl Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, “Vodafone KaraKartal’a 1 yılda 650 bin Beşiktaşlı üye oldu, platform sayesinde kulübe 1,5 milyon liralık katkı sağlandı” dedi.

İletişim sektöründeki vergilerin fazlalığı çok bilinmeyenli denklem gibi. Bir, üç ve beş var. İkinci bilinmeyen, kaç taraftar bu programa girmek isteyecek. Üçüncü bilinmeyen, kaç ay programda kalacak. Bütün hesapların içinde belli varsayımlarla 12 ay içinde bir milyon taraftarın beş ay programda kalmasıyla, belli oranda paketleri almasıyla toplam 20 milyon liraya yakın geliri kulübe aktaracağız. Vergiler çıktıktan sonra 1 milyon taraftarla 20 milyona yakın bir gelirin kulübe aktarılmasını hedefliyoruz.