Vodafone SüperNet FiberMax Tarifeleri

59,9
Detaylar
100 GB (Adil Kullanım)
Limitsiz
Taahhütlü
24 Ay
Herkese Açık

Vodafone SüperNet FiberMax ile, evde internet süper hızlı!

1000 Mbps’ye varan hızıyla benzersiz Vodafone SüperNet FiberMax Tarifelerinde evinizin ihtiyacına uygun bir tarife mutlaka var. Anahtar Teslim Kurulum ile eve internet bağlatırken işi ustasına bırakın

Vodafone Fiber Max Tarifeleri
ÇEKİRDEK AİLE
25 Mbps
LİMİTSİZ
75 GB
59,9
GENİŞ AİLE
50 Mbps
LİMİTSİZ
100 GB
69,9
DİJİTAL AİLE
100 Mbps
LİMİTSİZ
100 GB
89,9

Detaylı Bilgi

 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya 30.04.2017 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya şartları 25 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Kampanyadan bireysel yeni ve mevcut müşteriler yararlanabilir.
 • Vodafone Süpernet Fibermax Anahtar Teslim Tarifeler Kampanyası ile abonelerden, abonelerin kampanyaya girdiği dönemde ilk iki faturasına yansıyan İnternet hizmetine ilişkin tarife ücreti alınmayacak, taahhüt süresince kalan 23 ay boyunca aboneler indirimli olarak vodafone internet sitesinde duyurulan fiyattan faturalandırılır. İlk iki fatura ile kastedilen abonenin kampanyaya giriş yaptığı dönemdeki ilk ve ikinci fatura dönemidir.
 • Seçilen Kampanya kapsamında Abone tarafından eski internet servis sağlayıcısı nezdinde aboneliğin sonlandırılması halinde mevcutta bir taahhüt söz konusu ise, taahhütün iptal edilmesi nedeni ile yansıyacak taahhüt iptalinden doğan fatura bedeli, Vodafone Net tarafından kesilecek hizmet bedeli faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcısı nezdindeki taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin Abone tarafından ödenerek fatura ve ödemeye ilişkin belgenin Vodafone Net’e geçiş tarihinden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0 216 556 31 77’e fakslanması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında modem Abonelik süreci boyunca Abonenin kullanımı için Vodafone Net tarafından ücretsiz olarak sağlanacak ve modem kurulum hizmeti Abone’ye ücretsiz olarak sunulacaktır. Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.
 • Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda hizmet verilmeye devam edilecektir.
 • Aboneler, yılda en fazla 2 kez ve toplamda 180 (yüz seksen) günü aşmayacak şekilde İnternet hattını dondurabilir. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan Abonelerden aylık İnternet erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.
 • Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçmesi ya da aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik/kampanya iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirim, cihaz bedelleri, alınmayan Aktivasyon Ücretleri, Başvuru bedelleri, modem kurulum bedelleri ve diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı aboneye Vodafone Net tarafından cayma tarihini takip eden aydaki ilk faturasına yansıtılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen kampanya kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.
 • Kampanya süresi sona erdikten sonra abonenin İnternet hizmetini almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmetler aboneye vodafone internet sitesinde yer alan standart İnternet Tarifelerinde belirtilen aylık ücretlerden faturalandırılacaktır.
 • Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abone’nin sorumluluğundadır.
 • Vodafone Net modemin markasını ve İnternet hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Abone, Vodafone Süpernet Fibermax Anahtar Teslim Tarifeler Kampanyası koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder

Sıkça Sorulan Sorular

Vodafone Süpernet Fibermax hizmeti nedir?

Vodafone Süpernet  Fibermax hizmeti Vodafone’un kendi fiber altyapısı ile sunduğu 1000 Mbps’e varan hızlarında sunulan internet bağlantı şeklidir. Yalnızca Vodafone’un kendi Fiber altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulur.

Vodafone Süpernet Telefonsuz İnternet hizmeti nedir?

Herhangi bir telefon aboneleğine ihtiyaç duyulmadan yapılan internet aboneliğidir. Sadece Vodafone’da telefonsuz internet için aylık ek ücret ödemeye gerek yoktur. Kampanya kapsamında, kampanya süresi boyunca hiçbir ek ücret ödemeden Telefonsuz İnternet hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Nasıl Vodafone Süpernet abonesi olabilirim?

Yeni bir internet talebinde bulunarak Vodafone Süpernet abonesi olabilirsiniz.
Eğer mevcutta bir internet hizmetiniz mevcutsa yeni bir internet talebinde bulunarak Vodafone Süpernet abonesi olabilirsiniz. Vodafone Süpernet aboneliğiz sağlandıktan sonra eski internet hizmetinizi eski işletmecinizden iptal edebilirsiniz.

Vodafone SüperNet Fibermax Anahtar Teslim Tarifeler nedir?

25 ay boyunca 1000 Mbps’e varan Fiber hızların ayda sadece 59,90’dan başlayan fiyatlarla sunulduğu kampanyadır. 25 ay abonelik taahhütü verilmesi durumunda geçerlidir.

Cayma bedeli karşılama kampanyasından nasıl faydalanabilirim?

Kampanya kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise, taahhüt iptal bedeliniz, faturanıza  indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek, faturanız ile ödeme belgesini, Vodafone Net’e geçiş tarihinizden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0216 556 31 77’e fakslamanız gerekmektedir.

Kampanya kapsamında herhangi bir aktivasyon ücreti bulmakta mıdır?

Kampanya kapsamında 96 TL olan aktivasyon ücreti aboneden alınmamaktır.

Vodafone Süpernet Fibermax Anahtar Teslim Tarifelere katılım için gerekli şartlar nelerdir?

Kampanyadan faydalanmanız için herhangi bir şart bulunmamaktadır. Altyapınızın uygun olması yeterlidir.

Kampanya ücretine ek başka ücretler ödenecek mi?

Alınan hizmetle ilgili bedeller dışında başka ücret ödenmeyecek.

Kampanya kapsamında modem sunulmakta mıdır?

Kampanya kapsamında Abonelik süresince 350 TL değerindeki modem Vodafone Net tarafından ücretsiz olarak abone kullanımına sunulmaktadır.
Aboneliğin sona ermesi durumunda, modemin çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak abonelik iptalini takiben 20 gün içinde MNG kargoya Vodafone Net’e gönderilmek üzere teslim edilmesi gerekmektedir. Bu  koşullara uyulmaması durumunda, modem bedeli aboneye faturalandırılır.

Kampanya kapsamında modem kurulum hizmeti sunulmakta mıdır?

Kampanya kapsamında 250 TL bedelindeki kurulum hizmeti abonelere ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim, nereden alabilirim?

Kampanyaya abone olabilmek için 0 850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da Vodafone Cep Merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

Kampanyaya ne zamana kadar abone olabilirim?

Kampanya 30 Nisan 2017 gün bitiminde sona erecektir. Sipariş  işlemlerinizin en son bu tarihte gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.