TurkNet İnternet Bağlantı Tarifesi

59.99
Detaylar
150 GB (Adil Kullanım)
Limitsiz
Taahhütsüz
24 Ay
Herkese Açık

Öğrenci evinin haşin şartlarına inat, 150 GB AKN’li bol kotalı, alabildiğine hızlı internet keyfi TurkNet’te ayda sadece 59.99 TL! Ailenle doya doya konuş diye de ayda 1000 dakika cep telefonu dahil her yöne konuşma da bizden hediye

Detaylı Bilgi

Sürpriz Fiyat Yok. Başka Paket Yok. En İyi Fiyat Garantisi Var, Özgür İletişim’de tüm iletişim ihtiyaçlarınızı kapsayan, taahhütsüz, sürprizsiz, hızlı ve bol AKN’li bir çözüm ayda sadece 59.99 TL’ye sizi bekliyor. Üstelik başka operatörde taahhüdünüz devam ediyorsa, cayma bedelinizin 120 TL’si bizden!

Sıkça Sorulan Sorular

Telefon için sabit ücret ödüyor muyum?

Özgür İletişim paketini her şey dahil anlayışıyla tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere geliştirdik. Yalın internet fiyatına internet ve sabit telefon hizmetini bir arada en uygun fiyata sunuyoruz.

Yıllarca beni hapseden taahhüt var mı?

Sizlerden hiçbir şekilde taahhüt istemiyoruz. Memnun kalmadığınız an hiçbir ek bedel ödemeden aldığınız hizmeti iptal etme özgürlüğüne sahipsiniz. Bayi kanalı, satış ofisi gibi maliyetlerimiz yok, yaşadığımız internet çağına uygun, kontrolün tüketicide olduğu internetten satış metotlarını kullanarak, avantajı sizlere yansıtıyoruz.

Aktivasyon ücreti var mı?

Hiçbir şekilde sizlerden aktivasyon ücreti almıyoruz. ‘Aktivasyon ücreti bizden hediye’ deyip, taahhüt bitmeden ayrılmak isteyene bu bedeli yansıtan anlayışa karşı çıkıyoruz.

Sürpriz ödemeler çıkıyor mu?

Taahhüt ya da aktivasyon bedeli istemediğimiz gibi biz size taahhüt veriyoruz: Özgür İletişim’de sabit fiyat garantili tek bir paket var, sürpriz ek bedel yok.

Daha hızlı internet için daha yüksek fiyat öder miyim?

Hız arttıkça ek ücret isteme anlayışını benimsemiyoruz. Alt yapınızın desteklediği en yüksek hızı 100 Mbps’e kadar aynı fiyat ile size sunuyoruz.

Bu fiyata 150 GB AKN verdiğiniz doğru mu?

Hızlı bir internet bağlantısının ancak yüksek bir AKN ile anlamlı olduğuna inanıyoruz ve 150 GB bol Adil Kullanım Kotası sunuyoruz.

Ev telefonundan doya doya ücretsiz konuşabilir miyim?

Sevdiklerinizle doya doya konuşun diye ek bir ücret yansıtmadan ev telefonundan her yöne 1000 dakika konuşma hediye ediyoruz.

Tüm bu hizmetler için en iyi fiyat sizde mi?

Böyle dolu dolu başka yerde kolay bulamayacağınız bir paketi 59.99 TL gibi çok uygun bir fiyata sunuyoruz.