Sınırsız 500 Tarifesi

30
Detaylar
Faturalı
12 Ay Taahhütlü
Yeni Aboneler

Fenercell Sınırsız 500 Tarifesini seçin, hem takımınızı destekleyin hem de Her yöne 500 dakika, Her Yöne 1000 SMS ve 1 GB internetin keyfini çıkarın! Üstelik sınırsız grupiçi konuşma ile tüm taraftar hatları* ile sınırsız konuşabilirsiniz!

Tarife Bilgisi
Numaranızı taşıyarak, yeni hat alarak,  faturalı/faturasız Fenercell tarifelerden geçiş yaparak Sınırsız 500 Tarifesi’nden yararlanabilirsiniz!
Fenercell Sınırsız 500 ile ayda 30 TL’ye her yöne tam 500 dakika + 1000 SMS + 1 GB cepten internet! Ayrıca tüm taraftar hatları* ile sınırsız grup içi konuşabilirsiniz!
Dopdolu Kampanyası ile tarifeden çok avantajlı fiyatlarla faydalanmak ister misiniz?

Ücretlendirme 

  Fenercell Sınırsız 500
Taahhütlü Aylık Ücret** 30 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret*** 40 TL
Dopdolu Kampanyası Taahhütlü Aylık Ücret**** 19
Dopdolu Kampanyası Taahhütsüz Aylık Ücret**** 29
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 1 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 500 Dk
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 1000 SMS
Sınırsız Konuşma Tüm taraftar hatları* ile sınırsız konuşma
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne 60 Kr/Dk
SMS 60 Kr/SMS
MMS 99 Kr/MMS

*Fenercell, GSMobile, TrabzonCell, Taraftar, BURSASPORCELL, BARCELONA, KAFKAFCELL, Samsuncell ve İzmir tarifeleri aranabilecektir.

**Yeni Hat Tesisi ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Fenercell faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır. 12 fatura dönemi sona erdiğinde 40 TL’lik taahhütsüz aylık ücret geçerli olacaktır.

***Yeni Hat Tesisi ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücret 40 TL olarak uygulanacaktır.

**** DOPDOLU kampanyasından faydalanabilmek için müşterilerimizin söz konusu hatlarından “DOPDOLU” yazarak 4545’e SMS göndermeleri ya da Müşteri Hizmetlerimizi arayarak kampanyaya katılım sağlamaları gerekmektedir.

Faturalı tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Fenercell faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyat 35 TL’dir. 12 fatura dönemi sona erdiğinde 45 TL’lik taahhütsüz aylık ücret geçerli olacaktır.

Faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücret 45 TL olarak uygulanacaktır.

Fenercell, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya  konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını  tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito  talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın  kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak  feshedebilir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
FENERCELL İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları  güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar
Hemen Tarifeye Geçin
Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile Sınırsız 500 tarifesine geçmek için Türk Telekom mağazalarına ve Türk Telekom Fenercell satış Noktalarına gelin!

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Numara taşıma, yeni hat tesisi ve Fenercell faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla Fenercell Sınırsız 500 Tarifesine kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti 40 TL’dir. Söz konusu müşterilerimizin, tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SMS ya da Fenercell Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Fenercell faturalı tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca Fenercell Sınırsız 500 Tarifesi ’nin aylık ücreti 30 TL olarak uygulanacaktır.
 • Fenercell Sınırsız 500 tarifesi her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB cepten aşımsız internet içermektedir. Tarifeye kayıt olan müşterilere tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde ücretsiz taraftar hatlarıyla grup içi sınırsız konuşma hakkı tanımlanacaktır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Kampanya kapsamında belirtilen tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi, Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında düzenlenecek faturaya, söz konusu fatura döneminde tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitmediyse aylık sabit ücret indirimi gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Kampanyadan faydalanmaktayken tarife değişikliği yapılması halinde kampanya ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecek olup, kampanyalı tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık sabit ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapılması ve tarife faydalarının tamamı bitirilmesi halinde aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitirilmemesi halinde ise aylık sabit ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı kampanyalı tarife ücreti üzerinden yansıtılacaktır.
 • 22.01.2015 tarihi ve sonrası Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ya da faturasız bir tarifeden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan 1000 SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1xy yapısındaki özel servis numaralarına yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez. Ücretsiz her yöne SMS hakları tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 60 Kr’tur.
 • Tarife kapsamındaki 500 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir.  Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları ve Fenercell ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Her yöne dakikalar ile görüntülü görüşme yapılabilmektedir. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan 1 GB cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti uygulanmayacaktır. Fatura dönemi içerisinde cepten internet kullanımı 1 GB’a ulaştıktan sonra yapılacak olan kullanımlar için bağlantı hızı ilgili fatura dönemi sonuna kadar 1kbps’ye düşürülecektir. Fenerell internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Taahhüt Detayları

 • Fenercell Sınırsız 500 Tarifesi’ndeki müşterilerimiz 12 fatura dönemi boyunca Fenercell faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunabilirler.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde Fenercell Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir.
 • Tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren ilk 60 gün içerisinde taahhüt vermeyen müşterilerimiz tarifeden taahhütsüz aylık ücretler ile yararlanacaklardır.
 • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi müşterinin taahhüt verdiği fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve toplam 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • 12 fatura dönemi boyunca Fenercell faturalı tarifelerde kalma sözü verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Fenercell faturasız tarifelerine geçiş yapan veya SIM kart değişikliği gerektiren faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilerimizin taahhütleri iptal olacak ve taahhüde bağlı kalınan süre boyunca yararlanılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamı kıyaslanarak müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Fenercell tarafından sunulmakta olan, SIM Kart değişikliği gerektirmeyen diğer Fenercell faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacak; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek,  sonrasında hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, Fenercell faturasız tarifelerine geçiş yapmaları veya SIM Kart değişikliği gerektiren faturalı tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamı kıyaslanarak müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca Fenercell faturalı tarifelerde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olacaktır.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakikalar için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555’e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.
 • Tarifenizden kalan tüm haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak da öğrenebilirsiniz.

444’lü Aramalar 
444 ile başlayan aramaların ve özel servis  numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifede her yöne  ya da sabit hat yönüne kullanım hakkı var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifede  her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkı yok ise tarifenin sabit hat yönü  dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Fenercell hatlarından yapılan 907 Fenercell Müşteri Hizmetleri aramaları görüşme başına 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.