Her Gol 100 MB

3
Detaylar
Faturasız
Taahhütlü
Herkese Açık

GOL yazıp 9100’a gönderen veya GollerCepte uygulamaları / mobil sitesi üzerinden katılım sağlayanlar 3 TL karşılığında seçtikleri maç için maçta atılan gol sayısı kadar haftalık 100 MB internet kazanırlar. Maçta gol olmazsa minimum 100 MB haftalık internet alırlar. Maksimum limit 1000 MB’dir. Hız kısıtında internet paketi kullananlar kampanyaya katılamazlar. | 31 Ağustos 2019 tarihine kadar geçerli.

Her Gol 100 MB

GOL yazıp 9100’a gönderen veya GollerCepte uygulamaları / mobil sitesi üzerinden katılım sağlayanlar 3 TL karşılığında seçtikleri maç için maçta atılan gol sayısı kadar haftalık 100 MB internet kazanırlar. Maçta gol olmazsa minimum 100 MB haftalık internet alırlar.  Maksimum limit 1000 MB‘dir. Hız kısıtında internet paketi kullananlar kampanyaya katılamazlar.

Daha Fazla Bilgi

 • Kampanyaya katılım tüm vergiler dahil 3 TL’dir. Seçtiğiniz maçın 0-0 bitmesi durumunda hattınıza haftalık 100MB internet paketi tanımlanır. Maksimum 1000 MB haftalık internet paketi alınabilir. Dilediğiniz sayıda katılım sağlayabilirsiniz. Turkcell kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Maç başladıktan 10 dakika sonrasına kadar katılm yapılabilir. Maç bittikten sonra 24 saat içinde yüklemeniz yapılır. Yükleme yapıldığında aboneye sms ile bilgi verilir. Paketinizde kalan kullanımlarınızı KALAN yazıp 2222’ye göndererek yapabilirsiniz. Paketiniz bittiğinde yapılan kullanımlar data tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Hız kısıtına girmiş abonelere yükleme yapılmaz. Kampanya sadece ses hatları için geçerlidir.
 • Paketinizin %80 ve %100’ü dolduğunda kısa mesajla bilgilendirilirsiniz.
  GollerCepte Premium üyeleri haftada 1 ücretsiz katılım hakkına sahiptir. Sadece taraftar uygulamalarından ilgili takım için geçerlidir.
 • Hız kısıtlı paketi olan aboneler katılabilir ama hız kısıtına girmiş aboneler bu kampanyaya katılamazlar. Katılımları alınmaz ve ücretlendirilmezler.
  internet Paket aşımları data tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
  Kazanılan internet paketleri sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  Faydalar tüm paketlerle alınabilir, herhangi bir kısıt yoktur, yalnızca hız kısıtına girmiş aboneler kullanamaz.
  İptal mesajı ücretsizdir. İade yapılmaz.

Diğer Satın Alma Seçenekleri

 • GOL yaz 9100’e gönder!