Harcadıkça Kazan

Ücretsiz
Detaylar
Faturasız
24 Ay Taahhütlü
Herkese Açık

Aynı ay içerisinde konuşun, mesajlaşın, internette dolaşın, ay sonuna kadar geçerli her yöne konuşup, mesajlaşıp, internette kullanabileceğiniz TL’Ler kazanın! | 30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli.

Harcadıkça Kazan

Aynı ay içerisinde konuşun, mesajlaşın, internette dolaşın, ay sonuna kadar geçerli her yöne konuşup, mesajlaşıp, internette kullanabileceğiniz TL’Ler kazanın!

Daha Fazla Bilgi

Hediye TL için ek ücret ödemezsiniz.

 • 1 Mart 2014 tarihi itibarıyla Bireysel Hazır Kart’lı BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus Tarifeli aboneler, kayıt olarak kampanyaya katılabilir. 
 • Takvim ayı içerisinde yurt içinde konuşma, mesajlaşma ve internet için abone tarifesinin standart kullanım ücretinden kullanım yapıldığında hediye TL kazanılmaktadır.
 • Kampanya katılımında ve paket alımlarında kullanılan TL‘ler, kampanyadan kazanılan TL’ler, yurt dışına doğru yapılan arama ve mesajlaşma, tarifenin standart kullanımı olarak sayılmamaktadır. 118′li numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan arama ve mesajlaşma ücretleri, yararlanmakta olunan tarifedeki ücretlendirmeden farklı olduğu için standart kullanım olarak sayılmamaktadır.
 • Hediye TL’ler yurt içinde, her yöne konuşmak, mesajlaşmak ve internet için kullanılabilmektedir. Hediye TL’lerin kullanımı: Konuşma için abonenin kendi tarifesinden, SMS için 40 kuruş, MMS için 90 kuruş, internet için ise 50 kuruş/1 MB’tır. Hediye TL’ler kazanıldığı takvim ayında kullanılmaktadır; bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Kampanyanın ticari amaçlı olarak kullanılmaması gerekmektedir. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Turkcell, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

10.07.2015 itibarıyla kampanya kapsamında aboneler, kullanım alışkanlıklarına göre farklı seviyelerde kullanım yaptıklarında farklı faydalar kazanacaklardır.

Buna göre;

 • İlgili veri kullanma izni vermeyen ve 1 Mart 2015 sonrasında Turkcell Hazır Kart’a gelen aboneler haricinde;
 • 1.Grup: 1 Mart – 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında ardışık herhangi bir 30 günde konuşma, mesajlaşma ve internet için abonenin tarifesinin standart kullanım ücretinden KDV ve ÖİV dahil 12TL ve üzerinde kullanım yapmamış mevcutta Bireysel ön ödemeli BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus tarifesindeki aboneler, takvim ayı içerisinde KDV ve ÖİV dahil 10 TL kullanım yaptıklarında aynı takvim ayı içinde geçerli hediye 10 TL, ardından aynı takvim ayı içerisinde ücretli 10TL daha kullanım yapılırsa 10TL daha hediye,
 • 2. Grup: 1. Grup dışındaki ve 1 Mart – 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında ardışık herhangi bir 30 günde konuşma, mesajlaşma ve internet için abonenin tarifesinin standart kullanım ücretinden KDV ve ÖİV dahil 22TL ve üzerinde kullanım yapmamış mevcutta Bireysel ön ödemeli BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus tarifesindeki aboneler, takvim ayı içerisinde KDV ve ÖİV dahil 20 TL kullanım yaptıklarında aynı takvim ayı içinde geçerli hediye 20 TL,
 • 3. Grup: 1 ve 2. Grup dışındaki ve 1 Mart – 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında ardışık herhangi bir 30 günde konuşma, mesajlaşma ve internet için abonenin tarifesinin standart kullanım ücretinden KDV ve ÖİV dahil 27TL ve üzerinde kullanım yapmamış mevcutta Bireysel ön ödemeli BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus tarifesindeki aboneler, takvim ayı içerisinde KDV ve ÖİV dahil 25 TL kullanım yaptıklarında aynı takvim ayı içinde geçerli hediye 25 TL kazanacaklardır.
 • Belirtilen kullanım şartlarını sağlayan abonelerin kampanyaya katılmak için SMS atmalarına gerek yoktur. Belirtilen kullanım şartlarını sağlamayan aboneler kampanyaya kayıt olarak takvim ayı içinde 25 TL kullandıklarında aynı takvim ayında geçerli hediye 25 TL kazanabileceklerdir.
 • 10 TL ve 20 TL grubundaki aboneler dilerlerse 25 TL faydasına SMS atarak kayıt olabileceklerdir. 25 TL faydasına kayıt olan aboneler daha sonra 10 veya 20 TL faydasına kayıt olamayacaklardır.

Diğer Satın Alma Seçenekleri

 • GERI GELSIN yaz 2222’ye gönder
 • Turkcell İletişim Merkezleri