Gel Tezkere Tarifesi

17
Detaylar
Faturalı
12 Ay Taahhütlü
Yeni Aboneler

Tarife kapsamında grup içi 3500 dakika konuşma, yurt içi her yöne 600 dakika ve yurt içi her yöne 1000 SMS hakkı

Kampanya Hakkında

 • Pttcell Gel Tezkere Tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulan faturalı ve/veya faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen tüm bireysel müşteriler yararlanabilir.
 • Pttcell’e geçiş işlemleri PTT merkezlerinden yapılmaktadır.
 • Tarife kapsamında grup içi 3500 dakika konuşma, yurt içi her yöne 600 dakika ve yurt içi her yöne 1000 SMS hakkı verilecektir.
 • Tarife kapsamındaki grup içi 3500 dakika konuşma hakkı faturalı ve faturasız tüm Pttcell tarifelerini aramada kullanılabilecektir. Grup içi yapılacak görüntülü aramalar grup içi kullanım süresinden düşülecektir. Tarife kapsamındaki 600 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir. Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Her yöne dakikalar ile görüntülü görüşme yapılabilmektedir. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan 1000 SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • İnternet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkı saklı tutulur.

Tarife Detayları

 • Tarifede 12 fatura dönemi kalma sözü için “TEZKERE” yazıp 1788’e kısa mesaj göndermek gerekmektedir.
 • Tarifede 12 fatura dönemi boyunca kalma sözü veren müşteriler için tarifenin aylık ücreti 12 fatura dönemi boyunca KDV ve ÖİV dahil 17 TL olacaktır.
 • Taahhüt talebinin başarı ile tamamlanmasından sonra bilgilendirici SMS yollanacaktır. Müşterilerimiz onay mesajını gönderdikleri fatura dönemi itibariyla taahhütlü ücretten faydalanmaya başlayacaktır.
 • Tarifeye başarıyla kaydolan müşteriler, SMS ya da müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca ilgili tarifede kalacaklarına dair taahhütte bulunabileceklerdir.
 • Tarifede 12 fatura dönemi kalma sözü verilip, taahhüt süresi içerisinde şirketimizce sunulmakta olan başka bir tarifeye geçiş yapılması halinde taahhüt kapsamında sağlanan aylık ücret indirimi yeni tarife üzerinden devam etmeyecek, sona erecektir. Bahsedildiği gibi 12 fatura dönemi boyunca Pttcell Gel Tezkere Tarifesi’nde kalma taahhüdünde bulunup, taahhüt süresi içerisinde başka bir Şirketimiz faturalı tarifesine geçiş yapan, hattını üçüncü kişiye devreden, hat iptali yapan veya hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, faturasız sisteme geçiş yapan müşterilerimizin taahhütleri iptal olacak ve taahhüt başlangıç tarihinden itibaren taahhüde aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar sağlanan tarife aylık ücret indirimlerinin toplamı ile kalan ay ücretler toplamı kıyas edilerek müşteri lehine olanı son dönem faturasına yansıtılacaktır.
 • Müşterilerimiz 13. fatura döneminden itibaren tarifenin güncel aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilecektir.