Filbox TV Üyelik Kampanyası

Binlerce film, dizi, spor ve belgesel kanalları ile turksat uydusundaki yüzlerce şifresiz kanalın keyfini çıkarmak için, aşağıdaki cihazlardan birini seçin!

Filbox’a özel kanal ailesi ile 1000’lerce film, dizi, belgesel, müzik ve spor ve Türksat uydusunda yer alan 100’lerce şifresiz ve ücretsiz kanal. Fatura Yok, Taahhüt Yok ve Kolay kurulum ayrıcalığı.

Filbox Film Kanalları

filbox-sinema

Filbox sinema, dizi, spor, belgesel, eğlence ve yetişkin (erotik) kanallarını HD olarak ayağınıza getiriyor.

Filbox Uydu Alıcısı

filbox-uydualici

Filbox Uydu Alıcı Kurulumu

Filbox Uydu Alıcısını televizyonunuza bağlayınız…

Uydu alıcınıza Turksat’a ayarlanmış çanak anteninizden gelen kablonun takılı olduğuna emin olunuz.
Son işlem olarak Filbox Uydu alıcınızda şifreli görünen SinemaTV kanallarından birisinin üzerine gelerek, 0850 225 09 90 Filbox Müşteri Hizmetlerini arayarak aktivasyon işleminizi yaptırınız.

Lütfen aktivasyon işlemi bitinceye (yani üzerinde beklediğiniz şifreli kanal açılıncaya) kadar bekleyiniz. Aktivasyon işlemi süresince Filbox Uydu Alıcı’yı televizyonunuzdan çıkarmayınız, kanal değiştirmeyiniz ve alıcınızı kapatmayınız.

Filbox Cam Modülü

filbox-cammodul
Filbox Cam Modül Kurulumu

Filbox CI+ modülü takacağınız cihazı lütfen önce kapatınız. (DVBS2 ve CI, CI+ HD destekli TV, uydu alıcısı)

Lütfen DVBS2 ve CI, CI+ destekli TV yada uydu alıcınıza Turksat’a ayarlanmış çanak anteninizden gelen kablonun takılı olduğuna emin olunuz.

Filbox CI+ modülü alıcınızın türüne göre aşağıda gösterildiği şekillerde Common Interface yuvasına takınız.

Lütfen Filbox CI+ modülünün alıcınıza doğru ve tam takıldığından emin olun. Modülü yerine oturturken lütfen güç kullanmayınız.

Son işlem olarak CI+ modül takılı ve Filbox paketi taranmış alıcınızda şifreli görünen SinemaTV kanallarından birisinin üzerine gelerek, 0850 225 09 90 Filbox Müşteri Hizmetlerini arayıp aktivasyon işleminizi yaptırınız.

Lütfen aktivasyon işlemi bitinceye (yani üzerinde beklediğiniz şifreli kanal açılıncaya) kadar bekleyiniz. Aktivasyon işlemi süresince Filbox CI+ modülünüzü alıcı yuvasından çıkarmayınız, kanal değiştirmeyiniz ve alıcınızı kapatmayınız.

SSS

Filbox nedir?
Filbox, Universal, Paramount, FOX ve MGM gibi stüdyoların gişe rekortmeni film ve dizilerin yayınlandığı SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aksiyon, dünyaca fenomen olmuş bol ödüllü dizilerin yayınlandığı Dizi TV, Almanca yayın yapan genel eğlence kanalı RTL, İngilizce eğitim kanalı olan English Club TV, çocuk belgesel kanalı Da Vinci Learning, Popüler bilim, teknoloji, doğal yaşam, hayvanlar alemi, extrem sporlar, seyahat, macera ve tarih dahil pek çok farklı konuda en üst kalitede gerçeğe dayalı içerik sunan Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet, Discovery Showcase HD, Viasat History ile dönüşümlü yayın yapan Viasat Nature, Viasat Explore,olimpiyat oyunları, tenis, motor sporları, kış sporları, dövüş sporlarının yanı sıra bisiklet, futbol, golf gibi birçok farklı dalda spor müsabakalarını ekrana taşıyan Eurosport HD, dövüş sporları yayınlayan dünyaca ünlü FightBox, R&B, hip-hop ağırlıklı müzikler yayınlayan Trace Urban kanallarını tüketiciye sunan yeni HD dijital platformdur. Filbox’la Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanal da izlenebilmektedir.

Hemen Filbox’lı olup bu keyfi yaşayabilir; aksiyon, aşk, macera, korku, gerilim gibi hayata dair her şeyin yer aldığı binlerce film, dizi ile belgesel ve eğlence programlarını Filbox uydu alıcınız ve/veya Filbox cam modül ile izleyebilirsiniz.

Filbox platformunda hangi kanalları izleyebilirim?
Filbox ile; Universal, Paramount, FOX ve MGM gibi büyük stüdyoların gişe rekortmeni film ve dizilerinin yayınlandığı SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aksiyon kanalları, dünyada fenomen olmuş bol ödüllü dizilerin yayınlandığı Dizi TV kanalı, Almanca yayın yapan genel eğlence kanalı RTL, İngilizce eğitim kanalı olan English Club TV,  belgesel yayını yapan Discovery Channel, Discovery Science, Discovery Showcase HD, Animal Planet, Da Vinci Learning, Viasat Explore, Viasat History ile dönüşümlü yayın yapan Viasat Nature, R&B, Hip-Hop ağırlıklı müzik yayını yapan Trace Urban kanalı, olimpiyat oyunları, futbol, tenis, motor sporları, kış sporları, dövüş sporlarının yanı sıra bisiklet, bilardo, golf gibi birçok farklı spor dalının yayınlandığı Eurosport HD ve dövüş sporları yayınlayan dünyaca ünlü FightBox ve Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanalı da izlemeye devam edebilirsiniz.

Fiyatlar hakkında bilgi alabilir miyim?

Filbox platformunda aylık abonelik modeli olmamakla beraber taahhüt alınmamaktadır. Yıllık abonelik modeli ile satılmaktadır.

Filbox uydu alıcısının yıllık fiyatı 269 TL’dir. Filbox uydu alıcısı ile platforma özel şifreli kanalları ve Türksat üzerinden yayın yapan yüzlerce ücretsiz kanalı kanalı izlemeye devam edebilirsiniz.

Filbox cam modülün yıllık fiyatı 169 TL’dir. Filbox cam modül ile platforma özel şifreli kanalları ve Türksat üzerinden yayın yapan yüzlerce ücretsiz kanalı izlemeye devam edebilirsiniz.

Filbox ürünlerini nereden satın alabilirim?
Filbox yetkili bayilerinden ve yetkili e-ticaret siteleri üzerinden temin edebilirsiniz. 0 850 225 09 90’ı tuşlayarak müşteri hizmetlerimizden konu ile ilgili destek alabilirsiniz.
Filbox’ın diğer platformlardan farkı nedir?
Filbox da taahhüt ve aylık abonelik modeli bulunmamaktadır. Yıllık olarak satılmaktadır. Uydu alıcısının ve cam modülünün mülkiyeti tüketiciye aittir.