Fenercell Sınırsız 600 Tarifesi

27
Detaylar
Faturalı
12 Ay Taahhütlü
Yeni Aboneler

Fenercell Sınırsız 600 Tarifesi ile sınırsızca konuşmanın, mesajlaşmanın ve cepten internetin keyfini sürün! Üstelik Fenerbahçe’mizin haberleri anında cebinize gelsin!

Fenercell Sınırsız 600 Tarifesi’ni seçin, hem takımınızı destekleyin hem de Her Yöne 600 Dakika, Her Yöne 100 SMS ve 3 GB Cepten İnternetin keyfini çıkarın! Üstelik Sınırsız Grupiçi Konuşma faydası ile tüm taraftar hatları* ile sınırsız konuşabilir ve FB Haber Paketi ile Fenerbahçe’mizdeki gelişmeleri anında öğrenebilirsiniz!

Tarife Bilgisi
Numaranızı taşıyarak, yeni hat alarak,  faturalı/faturasız Fenercell tarifelerden geçiş yaparak Sınırsız 600 Tarifesi’nden yararlanabilirsiniz!
Fenercell Sınırsız 600 Tarifesi ile ayda 27 TL’ye her yöne tam 600 dakika + her yöne 100 SMS + 3 GB cepten internet! Ayrıca sınırsız grup içi konuşma faydası ile tüm taraftar hatları* ile sınırsız konuşabilir ve FB Haber Paketi ile Fenerbahçe’mizdeki gelişmeleri anında öğrenebilirsiniz!

Ücretlendirme 

  Fenercell Sınırsız 600
Taahhütlü Aylık Ücret** 27 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret*** 35 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 3 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 600 Dk
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 100 SMS
Sınırsız Konuşma Tüm taraftar hatları* ile sınırsız konuşma
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne 60 Kr/Dk
SMS 60 Kr/SMS
MMS 99 Kr/MMS

*Fenercell, GSMobile, TrabzonCell, Taraftar, BURSASPORCELL, BARCELONA, KAFKAFCELL, Samsuncell ve İzmir tarifeleri aranabilecektir.

**Yeni Hat Tesisi ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi boyunca faturalı Fenercell tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır. 12 fatura dönemi sona erdiğinde 35 TL’lik taahhütsüz aylık ücret geçerli olacaktır.

***Yeni Hat Tesisi ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücret 35 TL olarak uygulanacaktır.

Faturasız tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi boyunca faturalı Fenercell tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyat 27 TL’dir. 12 fatura dönemi sona erdiğinde 35 TL’lik taahhütsüz aylık ücret geçerli olacaktır.

Faturalı Fenercell tarifelerinden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücret 43 TL olarak uygulanacaktır. Söz konusu müşterilerimiz 12 fatura dönemi boyunca faturalı Fenercell tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt verdiklerinde taahhüt verilen dönemden itibaren 12 fatura dönemi boyunca aylık ücret 35 TL olacaktır.

Fenercell, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya  konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını  tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito  talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın  kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak  feshedebilir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
FENERCELL İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları  güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar
Hemen Tarifeye Geçin
Tarifeye geçiş tüm Türk Telekom Mağazaları ve Türk Telekom Fenercell Satış Noktalarından yapılmaktadır.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Numara taşıma, yeni hat tesisi ve Fenercell faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla Fenercell Sınırsız 600 Tarifesi’ne kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti 35 TL’dir. Söz konusu müşterilerimizin, tarifeye kayıt tarihinden itibaren SMS ya da Fenercell Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca faturalı Fenercell tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca Fenercell Sınırsız 600 Tarifesi ’nin aylık ücreti 27 TL olarak uygulanacaktır.
 • Fenercell Sınırsız 600 tarifesi her yöne 600 dakika, her yöne 100 SMS ve 3 GB cepten internet içermektedir. Tarifeye kayıt olan müşterilere tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde ücretsiz taraftar hatlarıyla grup içi sınırsız konuşma hakkı  ve FB Haber Paketi tanımlanacaktır.
 • FB Haber Paketi ücretsizdir. FB Haber Paketi’ni iptal etmek için kullanıcıların iptal fbhaber yazıp 1907’ye göndermeleri yeterlidir.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • 16.06.2015 tarihi ve sonrası Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ya da faturasız bir tarifeden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan 100 SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS’ler 444 ile başlayan ve 1xy yapısındaki özel servis numaralarına yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez. Ücretsiz her yöne SMS hakları tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 60 Kr’tur.
 • Tarife kapsamındaki 600 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir.  Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları ve Fenercell ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Her yöne dakikalar ile görüntülü görüşme yapılabilmektedir. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Tarifedeki her yöne dakikaların tüketilmesi durumunda ücretlendirme 60,00 Kr/dk’dır.
 • Tarife kapsamında sunulan 3GB veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan 3 GB cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti her 250 MB için 5 TL olacak şekilde uygulanacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 30 TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.

Taahhüt Detayları

 • Fenercell Sınırsız 600 Tarifesi’ndeki müşterilerimiz 12 fatura dönemi boyunca Fenercell faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunabilirler.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için tarifeye kayıt tarihinden itibaren Fenercell Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir.
 • Tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren her hangi bir dönemde taahhüt vermeyen müşterilerimiz tarifeden taahhütsüz aylık ücretler ile yararlanacaklardır.
 • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi müşterinin taahhüt verdiği fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve toplam 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • 12 fatura dönemi boyunca faturalı Fenercell tarifelerinde kalma sözü verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil  ve diğer iş birliği faturasız tarifelerine geçiş yapan veya SIM kart değişikliği gerektiren faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilerimizin taahhütleri iptal olacak ve taahhüde bağlı kalınan süre boyunca yararlanılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamı kıyaslanarak müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan, diğer faturalı Fenercell tarifelerine geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacak; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek,  taahhüdün devam ettiği süre içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelere geçiş yapmaları veya SIM kart değişikliği gerektiren diğer faturalı tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamı kıyaslanarak müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca Fenercell faturalı tarifelerde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olacaktır.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS göndererek kullanım bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Bu servis dakikalar için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi için GUNCEL yazıp 5555’e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.
 • Tarifenizden kalan tüm haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak da öğrenebilirsiniz.

444’lü Aramalar 
444 ile başlayan aramaların ve özel servis  numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifede her yöne  ya da sabit hat yönüne kullanım hakkı var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifede  her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkı yok ise tarifenin sabit hat yönü  dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurtiçinde faturalı hatlarınızdan yaptığınız 907 numaralı Müşteri Hizmetleri aramaları ilk 30 saniye ücretsiz olmakta; devam etmesi halinde görüşme başına 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.