Doping İnternet Kampanyası

39.90
Detaylar
50 GB (Adil Kullanım)
Limitsiz
Taahhütlü
24 Ay
Herkese Açık

2017 yılında fazlasıyla mutlu, fiber hızında yaşayın, Millenicom’dan fiber hızında intenret ve ücretsiz kurulum avantajıyla!

Kampanya ve Başvuru
Doping Fiber İnternet’le hayat sana güzel!

İstediğin müziği anında dinlemek, İnternetten kopmadan TV ve video izleyebilmek, filmleri birkaç dakikada indirmek istiyorsan; Doping Fiber İnternet hizmeti ile interneti fiber hızında kullanabilirsin. Üstelik inanılmaz fiyatlar ve kaliteli hizmet ile birlikte! Ayda 39,90 TL’den başlayan fiyatlarla en hızlı internet artık evinde! Durma sende Dopinglen! İnternetin keyfini çıkart! Üstelik başka işletmeciden Millenicom’a geçişlerde 120 TL ye kadar taahhüt bozma bedeli bizden!
(Bu tarifeler başka bir operatörden sabit telefon hizmeti alan müşterilerimiz için geçerlidir.)

Kampanya Fiyatlandırması;

 • 8 Mbps‘e kadar Sınırsız (50 GB AKN) 77 TL İlk 12 Ay 39,90 TL kalan 12 ay 49,90 TL
 • 16 Mbps‘e kadar Sınırsız (50 GB AKN) 81 TL İlk 12 Ay 42,90 TL kalan 12 ay 52,90 TL
 • 16 Mbps‘e kadar Sınırsız (100 GB AKN) 105 TL İlk 12 Ay 52,90 TL kalan 12 ay 62,90 TL
 • 24 Mbps‘e kadar Sınırsız (35 GB AKN) 77 TL İlk 12 Ay 39,90 TL kalan 12 ay 49,90 TL
 • 24 Mbps‘e kadar Sınırsız (50 GB AKN) 84 TL İlk 12 Ay 42,90 TL kalan 12 ay 52,90 TL
 • 24 Mbps‘e kadar Sınırsız (75 GB AKN) 89 TL İlk 12 Ay 49,90 TL kalan 12 ay 59,90 TL
 • 35 Mbps‘e kadar Sınırsız (100 GB AKN) 119 TL İlk 12 Ay 57,90 TL kalan 12 ay 67,90 TL
 • 50 Mbps‘e kadar Sınırsız (200 GB AKN) 149 TL İlk 12 Ay 72,90 TL kalan 12 ay 82,90 TL
 • 100 Mbps‘e kadar Sınırsız (200 GB AKN) 179 TL İlk 12 Ay 87,90 TL kalan 12 ay 97,90 TL

Kampanya Koşulları

 • Fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya 05 Ocak 2017 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyalı fiyatlar 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Kampanya sadece web sitesi üzerinden yeni başvuru yapmış olan ve telefon hizmetini farklı STH’dan alan aboneler için geçerli olup, taahhüt süresi içindeki mevcut Millenicom İnternet aboneleri bu kampanyadan faydalanamaz.
 • Kampanya kapsamında, 200 TL bedelindeki evde kurulum hizmeti hediye olarak sunulacak ve müşterinin bu hizmeti alması ile birlikte, müşterinin onayı ile hizmet sunumuna başlanacağı için tüketici hukuku mevzuatından kaynaklanan yasal cayma hakkı kullanılamayacaktır.
 • FTTH (Eve Kadar Fiber) altyapısındaki müşteriler için 255 TL değerindeki modem hizmet devam ettiği sürece müşterinin kullanımına ücretsiz sunulacaktır.
 • Kampanya kapsamında internet hizmeti için 192 TL olan aktivasyon ücreti hediyedir.
 • Kampanya kapsamında internet hizmeti için işletmeci değişikliği sebebiyle müşterinin ödemesi gereken 120 TL’ ye kadar taahhüt bozma bedeli, Millenicom tarafından karşılanacak olup bu tutar müşterinin ilerleyen dönemlerdeki aylık faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır.Bu indirimin faturaya yansıtılabilmesi için müşteri, eski işletmeciden gelen taahhüt bozma faturasını aktive olduğu tarihten itibaren en geç üç ay içerisinde 0212 325 66 16 numaralı faksa veya info@milleni.com.tr mail adresine TCKN bilgisi ile birlikte göndermelidir.İlgili dokümanın Millenicom’a ulaşmasını takiben ibraz edilen faturada yer alan taahhüt bozma bedeli müşterinin ibraz sonrasında çıkacak faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır. Müşteriye yansıtılacak indirim nedeniyle faturanın basılmaması durumunda müşteri SMS ile bilgilendirilecektir.
 • Talep edilmesi durumunda VDSL modem ücreti 24 ayda 5 TL veya peşin 120 TL, ADSL modem ücreti 24 ayda 3 TL veya peşin 72 TL olmak üzere faturaya yansıtılacaktır.
 • Statik IP ücreti, vergiler dahil olmak üzere aylık 14,90 TL’dir.
  Tarifelerde belirtilen hızlar, hizmetin alınacağı noktadaki altyapıya göre değişebilir ve alt yapının desteklediği en yüksek hızda hizmet alınır.
 • Kampanya kapsamında sunulan hizmet bedeli, Müşterinin seçtiği tarife üzerinden Millenicom tarafından hesaplanarak, İnternet Hizmetleri için hizmet alınan ayın sonunda faturalandırılır.
 • Adil Kullanım Politikası Uygulaması gereğince, dönem içinde tarifelerde belirtilen Adil Kullanım Noktası’nın (AKN) aşılması durumunda, kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.
 • Aboneliğin mesafeli olarak veya işyeri dışında yapılması halinde, müşterinin cezai şart ödemeden yasal cayma hakkı bulunmaktadır. Cayma hakkı, müşterinin sözleşmeyi imzalamasından itibaren on dört gün içerisinde kullanılabilir. Müşteri, cayma bildirimini yazılı olarak Millenicom’un yukarıda yer alan adresine veya faks numarasına göndermeli, varsa teslim aldığı ekipmanı 10 gün içerisinde Aras Kargo’nun herhangi bir şubesine Millenicom ödemeli olarak iade etmelidir. Belirtilen süre içerisinde cayma hakkının kullanılmaması halinde cayma hakkı sona erecektir.
 • FTTH (Eve Kadar Fiber) altyapısındaki müşteriler aboneliğinin iptali durumunda, kullanımlarına verilmiş olan cihaz(lar)ı, 10 gün içinde Aras Kargo’nun herhangi bir şubesine Millenicom ödemeli olarak iade etmelidir. İade edilmemesi durumunda cihaz bedel(ler)i işbu formda yazılı olan bedel esas alınarak müşterinin son faturasına yansıtılacaktır.
 • Müşterinin kullanımında olan ancak Millenicom tarafından temin edilmemiş olan cihaz(lar)da oluşan arıza ve cihaz kaynaklı bağlantı sorunlarından Millenicom sorumlu değildir.
  Millenicom, modem markası ve taahhüt kapsamı dışında yer alan ücretlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Aboneliğinin taahhüt süresi dolmadan herhangi bir sebeple, müşteri tarafından yahut müşteriden kaynaklanan bir nedenle Millenicom tarafından feshedilmesi halinde, fesih tarihine kadar kampanya kapsamında faydalanılmış olan indirim ve hediye tutarları ile varsa cihazların kalan taksitleri müşterinin son faturasına eklenecektir, ancak taahhüt sonuna kadar müşteriden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı olan tutar daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıyacaktır.
 • Taahhüt süresi boyunca bu kampanyadan aylık tutarı daha düşük olan bir internet kampanyasına geçişte bir önceki tarifeden gelen toplam tarife fark ücreti bir sonraki faturaya yansıtılır.
 • Abone olunan paket ve kampanyalarla ilgili doğacak damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır.

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyanın kapsamı nedir?

Kampanyadan 05 Ocak 2017 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında belirtilen sürelerde abonelik sözü veren, başvurusunu web sitesi üzerinden yeni yapmış ve telefon hizmetini farklı STH’dan alan bireysel müşteriler yararlanabilir. Kampanya kapsamında internet bağlantı ücreti ve evde kurulum hizmeti hediye olarak sunulmaktadır.

Kampanyadan kimler faydalanabilir?

Kampanya sadece yeni başvuru yapmış olan ve telefon hizmetini farklı STH’dan alan Millenicom müşterisi için geçerli olup, mevcut Millenicom müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanya kapsamında başka bir işletmeciden Millenicom’a geçişim sebebiyle ödemem gereken 120 TL ye kadar taahhüt bozma bedeli nasıl karşılanacak?

Kampanya kapsamında internet hizmeti için işletmeci değişikliği sebebiyle abonenin ödemesi gereken 120 TL’ ye kadar taahhüt bozma bedeli, Millenicom tarafından karşılanacak olup bu tutar abonenin ilerleyen dönemlerdeki aylık faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır. Bu indirimin faturaya yansıtılabilmesi için abone, eski işletmeciden gelen taahhüt bozma faturasını aktive olduğu tarihten itibaren en geç üç ay içerisinde 0212 325 66 16 numaralı faksa veya info@milleni.com.tr mail adresine TCKN bilgisi ile birlikte göndermelidir. İlgili dokümanın Millenicom’a ulaşmasını takiben ibraz edilen faturada yer alan taahhüt bozma bedeli abonenin ibraz sonrasında çıkacak faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır. Aboneye yansıtılacak indirim nedeniyle faturanın basılmaması durumunda abone SMS ile bilgilendirilecektir.

Adil Kullanım Noktası nedir? Aldığım hizmeti nasıl etkiler?

Adil kullanım uygulaması, mevcut altyapı kaynaklarının tüm kullanıcılara eşit kalitede hizmet sağlaması amacıyla Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu tarafından 02.07.2012 tarih ve 2012/DK-07/302 nolu kurul kararı ile devreye alınan bir uygulamadır. Adil Kullanım Uygulaması gereğince, ay içinde tarifelerde belirtilen Adil Kullanım Noktası’nın (AKN) aşılması durumunda, kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.

Taahhüt sürem bitmeden aboneliğimi iptal edersem ne olur?

Aboneliğinin taahhüt süresi dolmadan herhangi bir sebeple, müşteri tarafından yahut müşteriden kaynaklanan bir nedenle Millenicom tarafından feshedilmesi halinde, fesih tarihine kadar kampanya kapsamında faydalanılmış olan indirim ve hediye tutarları ile varsa cihazların kalan taksitleri müşterinin son faturasına eklenecektir, ancak taahhüt sonuna kadar müşteriden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı olan tutar daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıyacaktır.