Büyük Fırsat 4GB Paketi

35
Detaylar
Faturasız
- Ay Taahhütlü
Herkese Açık

Şimdi Fenercell’e gelenlere Her Yöne 1000 DK, Her Yöne 1000 SMS ve 4 GB Cepten İnternet sadece 35 TL!

fenercell-faturasiz

Paket Bilgisi
Büyük Fırsat 4 GB Paketi ile Her Yöne 1000 DK, Her Yöne 1000 SMS ve 4 GB Cepten İnternet sadece 35 TL! Şimdi siz de Fenercell’e gelin, bu “fırsatı” kaçırmayın! Büyük Fırsat 4 GB Paketi’nden hemen faydalanmak için son 30 gün içinde yeni hat alarak ya da numaranızı taşıyarak Fenercell’e gelmeniz yeterli!

Ücretlendirme

Hangi Paket? Büyük Fırsat 4 GB Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 1000 DK + Her Yöne 1000 SMS + 4 GB İnternet
Ne Öderim? 35 TL / AY
Nasıl Alırım? FIRSAT4GB yaz 5555 ’e gönder

Tüm Ücretlendirme Detayları
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları,  Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Türk Telekomünikasyon, fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Hemen Tarifeye Geçin
Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile Fenercell Büyük Fırsat 4GB tarifesine geçmek için Türk Telekom Grup Mağazalarına gelin!

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  • Büyük Fırsat 4 GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 35 TL, mevcut müşteriler için aylık 39 TL’dir.
  • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
  • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
  • Paketler, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır.
  • Büyük Fırsat 4 GB Paketi’nden yararlanacak numara eğer daha önce Fenercell numarası ise, numaranın tekrar Fenercell’e taşındığı tarih ile numaranın Fenercell’den  taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
  • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
  • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
  • Türk Telekom paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
  • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
  • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.