Büyük Fırsat 2 GB Paketi

27
Detaylar
Faturasız
- Ay Taahhütlü
Herkese Açık

Numarasını taşıyarak ya da yeni hat alarak Fenercell Şampiyon tarifeye gelenlere Her Yöne 1000 DK + 1000 SMS + 2 GB internet sadece 27 TL

Numarasını taşıyarak ya da yeni hat alarak Fenercell Şampiyon tarifeye gelenlere HY 1000 DK + HY 1000 SMS + 2 GB =>27 TL  +  Fenercell Şampiyon tarife özelliği olarak 20  TL ve 20+ TL yüklemelere taraftar hatları arasında geçerli 2000 DK Hediye.

Detaylı Bilgi

  • Büyük Fırsat 2 GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak Fenercell Şampiyon Tarife’ye gelen müşteriler için aylık 27 TL;  mevcutta faturasız Fenercell tarifelerinde bulunan müşteriler için 30 TL’dir.
  • Ek olarak Fenercell Şampiyon Tarife kapsamında tek seferde en az 20 TL yükleme karşılığında tüm faturalı ve faturasız taraftar hatları ile ücretsiz 2000 dakika konuşma süresi kazanılır.
  • Yeni müşteri olarak Büyük Fırsat 1 GB veya Büyük Fırsat 2 GB Paketi’nden yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom ya da Fenercell numarası ise, numaranın tekrar Fenercell’e taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom ya da Fenercell’den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır. Bu şartın sağlanmaması durumunda mevcut müşteri fiyatlarıyla yararlanılabilir.
  • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
  • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. Paketler, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir.
  • Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır.
  • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır. Paket kapsamında sunulan dakikalar ve veri kullanım hakları sadece yurtiçi kullanımda geçerlidir.
  • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
  • Her yöne dakikaların ve taraftar hatları arasında geçerli 2000 dakikanın ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
  • Türk Telekom paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
BÜYÜK FIRSAT 2 GB PAKETİ
PAKETE KAYIT FIRSAT2GB 5555
KALAN SORGULAMA KALAN FIRSAT2GB 5555
PAKET İPTALİ IPTAL FIRSAT2GB 5555