BiP Arkadaşını Getirene 1GB Hediye Kampanyası

Detaylar
Faturasız
Taahhütlü
Herkese Açık

BiP uygulaması içindeki arkadaşları davet seçeneği ile BiP’i olmayan kişileri BiP’e çağıran ve çağırdığı kişiler arasından 5 arkadaşı BiP yükleyen Turkcell aboneleri, 30 gün boyunca yurt içi kullanımlarda geçerli 1 GB hediye internetin sahibi olur. | 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli.

BiP Arkadaşını Getirene 1GB Hediye Kampanyası

BiP uygulaması içindeki arkadaşları davet seçeneği ile BiP’i olmayan kişileri BiP‘e çağıran ve çağırdığı kişiler arasından 5 arkadaşı BiP yükleyen Turkcell aboneleri, 30 gün boyunca yurt içi kullanımlarda geçerli 1 GB hediye internetin sahibi olur.

Daha Fazla Bilgi

  • BiP mobil uygulamasını 5 arkadaşına yükleten abonelere iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından aboneler hediye interneti kullanmaya başlayabileceklerdir.
  • Kampanyadaki hediye internet sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Paket kapsamındaki hediye internet, üçüncü şahıslara transfer edilemez.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez. Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
  • Paketin üst limit hızı 7,2 Mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır.
  • Hediyeniz dönem bitiminde tekrar yenilenmez ve internet kullanımlarınız, varsa internet paketiniz yoksa tarifenizden ücretlendirilir.

Diğer Satın Alma Seçenekleri

  • BiP üzerinden arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.